Szanowni Państwo/Drodzy Pacjenci.

Sytuacja, w której przychodzi nam obecnie żyć i funkcjonować jest poważna. Prosimy o ogromną odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji. Jeśli na którekolwiek pytanie z poniższych odpowiadacie „tak”, to odwołajcie TELEFONICZNIE (lub smsowo, mailowo, za pomocą wiadomości na Facebooku) umówiona wizytę lub przełóżcie ją na późniejszy termin.

1, Czy w ciągu ostatnich 14 dni podróżowałeś/-aś do obszarów ryzyka, zarówno poza granicami Polski, jak i w kraju?
2. Czy w ciągu ostatnich 14 dni miałeś/-aś kontakt z osobą lub osobami z obszarów ryzyka?
3. Czy w ciągu ostatnich 14 dni miałeś/-aś kontakt z osobą lub osobami poddanymi kwarantannie?
4. Czy w ciągu ostatnich 14 dni miałeś/-aś kontakt z osobą lub osobami, u których wykryto obecność koronawirusa?
5. Czy w ciągu ostatnich 14 dni występowały lub w tej chwili występują u Ciebie objawy (gorączka, kaszel, katar, trudności w oddychaniu, zapalenie spojówek, biegunka, złe samopoczucie, ból mięśni lub stawów, duże osłabienie, ból głowy)?

– Prosimy również, by pacjenci pełnoletni przychodzili na umówione wizyty sami, bez osób towarzyszących.
– Pacjentom nieletnim powinna towarzyszyć jedna osoba dorosła (oczywiście powyższe pytania dotyczą wtedy zarówno pacjenta, jak i opiekuna).
– Na umówioną wizytę przychodzimy tuż przed jej rozpoczęciem, tak, by ograniczyć czas przebywania w poczekalni. Po zakończonej wizycie od razu poczekalnię opuszczamy.
– Przed samą wizytą personel PS Radix kieruje każdego pacjenta do łazienki celem dokładnego umycia rąk, a tuż przed wejściem dodatkowo każdy dezynfekuje ręce.

Prosimy o wyrozumiałość i jeszcze raz apelujemy o odpowiedzialność i zdrowy rozsądek.